Меню
Azow News » Новини » Указ Зеленського про українське громадянство для росіян - реакція РФ

Указ Зеленського про українське громадянство для росіян – реакція РФ

Спікер Держдуми В’ячеслав Володін вважає, що рішення президента України продиктоване Держдепом

Спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін озвучив позицію Москви з приводу рішення президента Володимира Зеленського надавати українське громадянство російським громадянам.

“Заява президента України Зеленського говорить не про бажання України надавати політичний притулок громадянам Росії, а про рішення США і Великобританії обмежити або припинити надавати його росіянам”, – сказав Володін.

Спікер Держдуми вважає, указ Зеленського продиктований вимогами  Держдепу США, так як Штати і Великобританія більше не хочуть бачити у себе просителів політичного притулку з Росії.

Володін вважає, що українське громадянство для росіян не буде користуватися попитом, тому що люди, навпаки, масово виїжджають з України в пошуках роботи. Як приклад він навів той факт, що в Росії працюють  до 3 млн українців.

“Тих, хто порушив закон Російської Федерації, вкрав і хоче втекти  від покарання, і отримати політичне прикриття у вигляді притулку, будуть замість США і Великобританії відправляти в Україну, де їх чекає незавидна доля, з відмовою від рідної мови і віри, сіянням розбрату і створенням напруги між нашими країнами”, – прогнозує Володін.

Джерело : Фокус

Inline
Inline