Меню
Azow News » Новини » "Укргідроенерго" підписало меморандум про будівництво ГЕС з німецькою компанією

“Укргідроенерго” підписало меморандум про будівництво ГЕС з німецькою компанією

ПАТ “Укргідроенерго” підписав з німецькою Inpec Engineering GmbH меморандум про співпрацю в питанні будівництва гідроелектростанцій (ГЕС) в Україні.

Як повідомляє прес-служба компанії, документ підписано 12 серпня.

“Напередодні підписання документа між сторонами відбувся ряд зустрічей… Українські гідроенергетики ознайомили німецьких колег з перспективними проектами будівництва ПАТ “Укргідроенерго”, обговорили можливості співпраці у сфері гідроенергетики і спільної реалізації таких проектів, як “Будівництво Канівської ГАЕС”, “Будівництво Каховської ГЕС-2” та “Будівництво третьої черги Дністровської ГАЕС”, – сказано в повідомленні.

“Укргідроенерго” зазначає, що компанія шукає партнерів для реалізації інвестиційних проектів, що мають стратегічне значення для стабільної роботи енергосистеми завдяки гідроресурсам річок Дніпро і Дністер.

Згідно з наведеними даними, Inpec Engineering GmbH – міжнародне підприємство, основним напрямком якого є проектування національних і міжнародних комунальних і енергетичних проектів, будівництво інфраструктури. Підприємство має досвід у реалізації проектів енергетики на світовому ринку.

Джерело: БізнесЦензор

Inline
Inline