Меню
Azow News » Новини » "Укрзалізниця" показала перший плацкартний вагон після капітального ремонту

“Укрзалізниця” показала перший плацкартний вагон після капітального ремонту

Вартість одного відремонтованого вагона вдвічі дешевше нового вагона

“Укрзалізниця” показала перший плацкартний вагон, оновлений капітально-відновлювальним ремонтом.

Як повідомили в прес-службі компанії, вартість капітально-відновлювального ремонту одного плацкартного вагона — близько 10,5 млн грн (без ПДВ), що вдвічі дешевше нового вагона і дозволяє продовжити експлуатацію рухомого складу на 14 років.

“Сьогодні ми демонструємо, як повинні виглядати всі плацкартні вагони. А головне-яким повинен бути рівень комфорту. Цього року модернізували три плацкартні вагони. Зараз “Укрзалізниця” працює над своїм бюджетом на 2020 рік. У компанії є близько 200 плацкартних вагонів, які можуть бути відновлені таким ремонтом”, — зазначив голова правління компанії Євген Кравцов.

За його словами, всі роботи з модернізації зазначеного вагона “Укрзалізниця” виконала у власному депо “Каховка”. Майже всі комплектуючі — вітчизняних виробників. Зокрема, змінився інтер’єр салону вагона, встановлені нові сучасні вікна, полички, обладнання. В купе для зручності пасажира — додаткові світлодіодні світильники на кожне місце, а верхні полиці обладнані захисним бортиком.

Також встановлено екологічно чисті туалетні комплекси закритого типу, системи відеоспостереження, дахова система кондиціонування повітря. У службовому купе провідника є пульт управління системами вагона, а енергосистема вагона обладнана перетворювачем напруги.

Зазначимо, що “Укрзалізниця” експлуатує 1200 плацкартних вагонів. Ці вагони є найбільш зношеними.

 

Inline
Inline