Меню
Azow News » Новини » УРЯД ВИРІШИВ ЗВІЛЬНИТИ КЛИЧКА БЕЗ ЖОДНОГО ОБГОВОРЕННЯ - ГОНЧАРЕНКО

УРЯД ВИРІШИВ ЗВІЛЬНИТИ КЛИЧКА БЕЗ ЖОДНОГО ОБГОВОРЕННЯ – ГОНЧАРЕНКО

Кабінет міністрів без жодного обговорення прийняв рішення про звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації.

Про це повідомив депутат фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко. 

“Це означає, що Кличко ще не звільнений, адже він звільняєтся указом президента, але за погодженням Кабміну. Рішення було прийнято одноголосно, жодних заперечень від жодного з міністрів не було, питань ніхто не ставив”, – зазначив Гончаренко.

На питання, чи назвав Кабмін причину такого рішення, депутат відповів: “Єдина мотивація, яка прозвучала, була мотивація від міністра Кабінету міністрів [Дмитра] Дубілета і вона була така: у зв’язку з закінченням повноважень президента (мається на увазі п’ятий президент Петро Порошенко)”.

Раніше Гончаренко написав у себе в Facebook, що уряд одноголосно прийняв рішення про звільнення Кличка.

Після схвалення Кабміну рішення про звільнення Кличко має прийняти президент Володимир Зеленський.

24 липня глава Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

14 серпня Кличко дав свідчення у НАБУ у кримінальному провадженні, яке відкрили за його зверненням. Провадження стосується публічної заяви Богдана про пропозицію йому якимись особами хабара в $20 млн, нібито від імені і в інтересах Кличка.

За словами народного депутата Тетятни Чорновол, між мером Києва Віталієм Кличком і соратником Януковича Андрієм Портновим, який має відчутний вплив на оточення Володимира Зеленського, існує давній персональний конфлікт.

Inline
Inline