Меню
Azow News » Новини Бізнесу » В Україні хочуть виробляти автомобілі Renault

В Україні хочуть виробляти автомобілі Renault

Запорізький автозавод зараз веде активні переговори з французькою компанією

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) веде переговори з французькою групою Renault про спільний проект виробництва автомобілів. Про це повідомили в прес-службі УкрАВТО.

“Вже багато років йдуть переговори з різними виробниками. Зараз в існуючій нестабільності, пов’язаній з війною, політичною нестабільністю і відсутністю промислової політики, прийти до якихось фінальних домовленостей не вдалося”, – наголошується в повідомленні.

При цьому на ЗАЗ підтвердили, що ведуться переговори щодо спільного проекту з Renault.

“Ми не можемо коментувати деталі. На даний момент вирішуються робочі питання, після чого можна буде говорити про певні домовленості”, — повідомили в прес-службі ЗАЗ.

За інформацією профільних видань, у Запоріжжі налагодять випуск крос-купе Renault Arkana під брендом ZAZ.

Відзначимо, що Renault Arkana-новітній французький купе-кросовер. Його серійне виробництво почалося в нинішньому році. У базовій комплектації він оснащується 1,6-літровим бензиновим мотором потужністю 114 кінських сил, який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Привід — передній або повний.

Нагадаємо, Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) з метою завантаження існуючих потужностей почав виробництво автомобілів спеціального призначення для виконання функцій мобільного офісу на базі автомобільного шасі китайської компанії Sinotruk за замовленням компанії “Нью Арк Україна” (Дніпро).

Раніше повідомлялося, що Запорізький автозавод у 2019 році може почати збірку вантажних автомобілів на шасі МАЗ в рамках спільного виробництва з ВАТ “Мінський автомобільний завод” (Білорусь).

А також стало відомо, що Запорізький автомобілебудівний завод в кінці 2019 року має намір почати виробництво приміських автобусів малого класу А09 на шасі Mercedes-Benz.

Inline
Inline