Меню
Azow News » Новини » Влада легалізує Коломойського в енергетиці, – екс-глава НКРЭКУ

Влада легалізує Коломойського в енергетиці, – екс-глава НКРЭКУ

Влада легалізує бізнесмена Ігоря Коломойського в енергетиці, де корупційні схеми олігарха правоохоронні органи не помічають.

Про це  написав  екс-глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк на своїй сторінці в Facebook, коментуючи зустріч президента з олігархом, на якій обговорювали питання енергетики.

«Не розумію, чому традиційно на нараду з енергетики не запросили Директора НАБУ Ситника та голову САП Холодницького. Адже раніше вони були присутні на фотозвітах… Можливо ключ у тому, що зловживання Коломойського в енергетиці, наприклад доведення до банкрутства Центренерго в цьому році, не помітні для НАБУ і САП? Керівництво країни також не озвучує позицію», — написав Вовк.

Екс-глава НКРЕКУ зазначає, що антикорупційні органи і раніше закривали очі на зловживання з боку Коломойського. «Бездіяльністю НАБУ і САП за діянь Коломойського нікого не здивувати — багаторічний податковий борг Укрнафти (читай борг перед бюджетом) у розмірі вже 15.8 млрд грн на серпень 2019 року, викликаний вимиванням коштів на пов’язані з Коломойським компанії „Роги і копита“, вже 4-ий рік припадає пилом у НАБУ і САП», — написав Вовк.

На його думку, відсутність реакції НАБУ і САП на корупційні схеми Коломойського в “Центренерго” пов’язано з готовністю влади легалізувати олігарха у сфері енергетики.

«Скільки має пройти часу, щоб з’явилися відповіді на питання: Які теми обговорював Коломойський на цій зустрічі? Чи почне НАБУ хоча б формальне розслідування щодо Центренерго. …Поки проглядається тільки легалізація Коломойського в енергетиці», — вважає Вовк.

Раніше екс-голова НКРЕКУ Дмитро Вовк попереджав, що зловживання на користь Коломойського в «Центренерго», яких не помічає НАБУ і САП, призведуть до банкрутства держпідприємства.

Нещодавно ЗМІ оприлюднили інформацію, що держкомпанія «Центренерго» підписала контракт на закупівлю російського вугілля на 400 млн грн з невідомої бориспільської фірмою «Нафта Форс», засновник і директор якої має безпосереднє відношення до діяльності групи «Приват». Причому “Центренерго” закуповує вугілля по 2500 грн за тонну, що значно вище ціни, розрахованої за формулою ” Роттердам»”, яка становить 1740 грн за тонну. У той же час вироблену з цього вугілля електроенергію компанія продає за заниженим тарифом підприємствам, власником яких є Ігор Коломойський

 

Inline
Inline