Меню
Azow News » Новини » Я б із задоволенням звільнив не Кличка, а пана Столара, - Гончарук

Я б із задоволенням звільнив не Кличка, а пана Столара, – Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук сказав, що краще звільнив би Столара, ніж Кличко. Про це він заявив на брифінгу за підсумками засідання уряду.

“Я б із задоволенням звільнив не його, а пана Столара, наприклад, але формальної посади у цієї людини немає, і тому це зробити було неможливо“, – сказав Гончарук.

Гончарук сказав, що особисто він поважає Кличка як спортсмена і людини, який багато зробив для країни, але вважає, що в Києві досі існують групи впливу на діяльність КМДА.

“Це (звільнення Кличка) – рішення команди і остаточне рішення за Президентом, але у мене особисто немає сумнівів, що в Києві не припинилася корупційна практика, і в Києві досі існують групи впливу, які дуже сильно впливають на діяльність адміністрації. Тому, якщо посилити Кличко сильним главою адміністрації – менеджером, який буде здатний чинити опір всім цим групам впливу, то це дуже добре позначиться на інтересах киян”, – сказав Гончарук.

4 вересня Кабмін схвалив звільнення Кличка з посади голови КМДА.

У свою чергу Кличко заявив, що в разі звільнення його з посади голови КМДА він відстоюватиме свої права в судовому порядку.

Також Кличко відмовився ініціювати дострокові вибори мера Києва.

Inline
Inline