Меню
Azow News » Новини » З МОЗ ТАЄМНО ЗВІЛЬНИЛИ ДЕРЖСЕКРЕТАРЯ І ПРИЗНАЧИЛИ ЧИНОВНИЦЮ З ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

З МОЗ ТАЄМНО ЗВІЛЬНИЛИ ДЕРЖСЕКРЕТАРЯ І ПРИЗНАЧИЛИ ЧИНОВНИЦЮ З ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

Кабінет Міністрів України звільнив державного секретаря Міністерства охорони здоров’я Артема Янчука, який був призначений при попередній очільниці відомства Уляні Супрун.

Про це повідомила сама Супрун на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно на закритому засіданні уряду Зоряна Скалецька з голосу подала питання про звільнення державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України Артема Янчука, який від середи перебуває в декретній відпустці, і покладання його обов’язків на Інну Солодку. По суті уряд сьогодні звільнив чоловіка, який перебуває в декретній відпустці й доглядає за трьома дітьми і зробили це без будь-якого попередження, як боягузи”, – написала Супрун.


Янчук передав свої обов’язки на гендиректора директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірину Литовченко, але Кабмін призначив т.в.о. держсекретаря Інну Солодку.

Супрун зазначила, що Солодка прийшла в МОЗ кілька тижнів тому, а раніше очолювала юридичний департамент Держгеокадастру. Це колишня колега Андрія Пивоварова, голови юридичної служби МОЗ при Раїсі Богатирьовій.

За словами Супрун, звільнення Янчука було проведено “в супертаємному режимі з порушенням законодавства“, і вона тепер не знає, як “цю сумну групу осіб” можна називати “урядом технократів”.

Ірина Литовченко, яка мала виконувати обов’язки держсекретаря, підтвердила звільнення Янчука.

Нагадаємо, 11 жовтня до Міністерства охорони здоров’я прийшли невідомі і почали вимагати документи у співробітників, особові справи та накази.

Раніше державні службовці Міністерства охорони здоров’я України звернулись з відкритим листом до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо загрози продовження реформи сфери охорони здоров’я через дії нового керівництва МОЗ

Inline
Inline