Меню
Azow News » Новини України » З початку хлібного перемир'я зафіксовано 410 порушень режиму припинення вогню, - ОБСЄ

З початку хлібного перемир’я зафіксовано 410 порушень режиму припинення вогню, – ОБСЄ

Після оголошення перемир’я на Донбасі за станом на вечір 22 липня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 410 порушень режиму припинення вогню.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ в Україні.

“Після набуття чинності заяви про підтвердження припинення вогню з 00:01 21 липня, СММ зафіксувала сукупно 410 порушень режиму припинення вогню (18 вибухів, 24 снаряда і 368 пострілів і черг із великокаліберного кулемета і стрілецької зброї)”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в період з вечора 21 липня до вечора 22 липня місія зафіксувала 12 порушень припинення вогню на Донбасі.

“У Донецькій області СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши менше вибухів (7), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 35 вибухів). Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах до південно-схід від н. п. Світлодарськ (підконтрольний уряду, 57 км на північний схід від Донецька)”, – наголошується в звіті.

У Луганській області місія також констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши також менше вибухів (5), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (155 вибухів). Більшість порушень режиму припинення вогню, включаючи 5 вибухів, зафіксовано в районах на південь від н. п. Попасна (підконтрольний уряду, 69 км на захід від Луганська).

Джерело: https://censor.net.ua/n3139377

Inline
Inline