Меню
Azow News » Новини » Збірна України встановила історичний рекорд у відборі Євро-2020

Збірна України встановила історичний рекорд у відборі Євро-2020

Обігравши у відбірковому матчі Євро-2020 команду Литви, збірна України встановила свій рекорд-набрала 13 очок з 15-ти можливих. Таких потужних результатів у відборі ЧЄ у нас раніше не було.

До цього найкращий результат після перших п’яти матчів був у відборі до чемпіонату Європи-2008 – 12 очок. Але якраз після тих п’яти матчів підопічні Олега Блохіна почали відставати. І в підсумку в останніх семи поєдинках набрали ще лише п’ять очок. Як результат – у фінальну частину Євро-2008 Україна тоді не потрапила.

Зараз нам залишилося провести ще лише три поєдинки у відборі. З Литвою (11 жовтня, Харків), Португалією (14 жовтня, Київ) і Сербією (17 листопада, Белград). П’яти очок в цих іграх з головою вистачить для того, щоб потрапити на Євро-2020.

Варто також відзначити, що в нинішньому циклі збірна України після п’яти матчів забила 11 м’ячів. Це найкращий результат за всі роки виступу у відборі Євро. І пропустила тільки один-це теж рекорд.

Збірна України з футболу в гостях розгромила Литву в 5-му турі кваліфікації ЧЄ-2020. Поєдинок у Вільнюсі завершився з рахунком 0:3.

Inline
Inline