Меню
Azow News » Новини » Зеленський пропонує іноземним інвесторам зробити на Хортиці Діснейленд

Зеленський пропонує іноземним інвесторам зробити на Хортиці Діснейленд

Президент Володимир Зеленський говорить про інвестиції в Україну з лідерами інших держав під час своїх закордонних візитів та переговорів, в якості одного з об’єктів для іноземних інвестицій пропонує, зокрема, запорізьку Хортицю

Про це йшлося в інтерв’ю Зеленського каналу “1+1” у програмі “100 днів президента України”.

Президент переймається, що іноземці геть нічого не знають про інвестиційні можливості для себе в Україні, зокрема, на Херсонщині, Дніпропетровщині, Донеччині, Одесі, Запоріжжі. “Я їм про Хортицю, а вони: “Що це таке?” Давайте інвестувати, давайте робити там парк, як Діснейленд і таке інше”, – розповів Зеленський.

Зеленський пропонує іноземним інвесторам зробити на Хортиці Діснейленд

Під час майбутнього візиту до США президент України збирається заохотити  американський бізнес інвестувати в Україну. “Ми повинні бути сильною, незалежною країною і пишатись нею. І їхати просто сказати: “Будь ласка, дайте нам трошки грошей, ви така велика країна, ми будемо вас підтримувати” – ні, ми нормальна країна, у нас просто іде війна, ми сильна країна, і у нас дуже гарні люди, і не дурніші за будь-яку Америку. Тому давайте разом працювати”, – зауважив президент.

Зеленський також зазначив, що гарантуватиме іноземним інвесторам захист їхнього бізнесу в Україні.