Меню
Azow News » Новини » Зеленський запропонував перенаправити частину коштів з розвитку регіонів на відновлення Донбасу

Зеленський запропонував перенаправити частину коштів з розвитку регіонів на відновлення Донбасу

На засіданні фракції “Слуга народу” в понеділок увечері президент Володимир Зеленський запропонував передати частину нерозподілених бюджетних субвенцій на відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу.

Про це повідомив заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

“Президент тільки повернувся зі сходу і у нього була ініціатива, яку він хотів обговорити з депутатами, а потім узгодити з Кабміном щодо перенаправлення частини субвенцій на соціально-економічний розвиток наших східних областей”, – сказав Корнієнко.

Депутат уточнив, що мова йде про перенаправлення субвенцій з державного бюджету, які були виділені на інші проекти. Їх пропонується направити на будівництво дороги з селища Золоте, де за планом відкриється новий пункт пропуску між Україною і підконтрольними проросійських бойовиків територіями в адміністративний центр Луганщини, місто Сєвєродонецьк.

“Там повністю зруйнована дорога і те відстань, яка долається за півтори години, на цій ділянці займе 3-4 години. Через це в регіоні проблеми з медициною і швидкою допомогою, оскільки лікарня розташована в Сєвєродонецьку. Саме тому президент і запропонував віддати субвенції на соцэконом, які ще не були виділені на проекти, на будівництво цієї дороги”, – сказав заступник голови фракції “Слуга народу”.

Корнієнко запевнив, фракція таку пропозицію підтримує, залишилося вирішити питання з Кабміном.

Inline
Inline