Меню
Azow News » Новини » Австрійська компанія, через супутник, відключила" Газпрому " компресори через санкції

Австрійська компанія, через супутник, відключила” Газпрому ” компресори через санкції

У російській компанії “Газпром” заявили про примусове відключення австрійських компресорів LMF. Один з її співробітників повідомив, що Компресори відключили “дистанційно через супутник”, і тепер вони ” перетворилися просто на металобрухт”.

Про це пише російське видання РБК.

Повідомляється, що замість зарубіжних планується закупити мобільні модульні компресорні станції російського виробництва.

У “Газпромі” повідомили, що дві мобільні компресорні станції виробництва LMF були відключені в 2012 році в ході досвідчених випробувань “на об’єкті дочірнього товариства”. У компанії пояснили, що компресорів LMF в “Газпромі” не дуже багато, вони використовуються на мобільних пересувних компресорних установках при ремонті газопроводів. Такі компресори потрібні, щоб стравлювати газ при зниженні тиску в трубі, не допускаючи його викидів в атмосферу та шкоди природі. Їх вихід з ладу може ускладнити швидкий ремонт газопроводів в разі аварій або планового ремонту.

За словами іншого, близького до “Газпрому” співрозмовника агентства, відключити дистанційно компресор та подібне обладнання може з супутника сам його виробник. Не виключено, що обладнання відключили після закінчення термінів сервісного контракту або гарантійних термінів.

Також можливо, що обладнання потрапило під санкції, і виробник не міг продовжувати його обслуговування. За його словами, у “Газпрому” є старі компресори американського і швейцарського виробництва, і ризик їх відключення також не виключений.

Inline
Inline