Меню
Azow News » Новини » Болгарія почала будівництво нової гілки «Турецького потоку» в обхід України

Болгарія почала будівництво нової гілки «Турецького потоку» в обхід України

Завершити будівництво другої гілки планують у 2020 році

Болгарія поінформувала Росію про старт будівництва ділянки для другої гілки газопроводу “Турецький потік”, який прокладуть в обхід України. Про це розповів глава МЗС РФ Сергій Лавров.

Наші болгарські колеги проінформували про початок будівництва інфраструктури для транспортування газу по другій гілці «Турецького потоку», і, як повідомила пані міністр, відповідна церемонія за участю прем’єр-міністра Болгарії, посла РФ в Болгарії відбулася буквально сьогодні”, – сказав міністр закордонних справ Росії.

За підсумками переговорів Лаврова з віце – прем’єром, міністром закордонних справ Республіки Болгарія Катериною Захарієвої сторони обговорили також терміни закінчення будівництва. Будівництво першої гілки (для турецького ринку) завершилося в квітні минулого року, а другу планують здати в 2020 році.

Трубопровід “Турецький потік” матиме протяжність близько тисячі кілометрів. Друга гілка буде поставляти блакитне паливо в країни Південної та Південно-Східної Європи. Потужність кожної гілки складе 15,75 млрд куб. м газу в рік.

Контракт був підписаний між державним оператором “Булгартрансгаз” і консорціумом, очолюваним “Аркад Інжиніринг” з Саудівської Аравії.

Inline
Inline