Меню
Azow News » Новини » Фірма з технікою Пономарьова освоїть ще 27 мільйонів на Молочному лимані

Фірма з технікою Пономарьова освоїть ще 27 мільйонів на Молочному лимані

Приазовський національний природний парк має намір замовити ТОВ “Он Лайн Азов –Юг” будівництво еколого-освітнього візит центру 27,09 млн грн.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Так, мають провести земляні роботи, улаштувати фундамент, плити перекриття, змурувати стіни, покрівлю, встановити двері та вікна, улаштувати підвісні стелі, утеплену підлогу, облаштувати фасад керамічними плитками (під колотий камінь), облаштувати внутрішнє та зовнішнє освітлення, установити сантехніку, радіатори, прокласти трубопроводи, облаштування системи вентиляції, улаштувати пішохідні доріжки, установити лави та урни.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “Векторно-інжинірінгова компанія”, яка запропонувала ціну на 100 тис. грн більшу. Обидва учасники під час аукціону свої цінові пропозиції не зменшували.

Варто додати, стосовно вказаної закупівлі Східний офіс Держаудитслужби в Запорізькій області двадцять першого серпня почав моніторинг – на підставі виявлених порушень (яких не вказано).

ТОВ “Он Лайн Азов – Юг” належить Тетяні Андрєєвій, керівник – Владислав Андрєєв. Останнього судили за вимагання хабара, але звільнили від відповідальності за амністією.

Фірма на тендері вказала, що буде орендувати техніку у ТОВ “Транском”. До того ж “Он Лайн Азов – Юг” у субпідрядники взяло ТОВ “Стройуніверсал 2012” на роботи вартістю 11,38 млн грн (41,2%), яке також буле орендувати частину техніки у ТОВ “Транском”.

ТОВ “Транском” засноване у 2000 році низкою осіб, серед котрих був і народний депутат Олександр Пономарьов. Нині фірма належить ПрАТ “Бердянський райагропромпостач”, Ігорю Добичі, Руслану та Юрію Пономарьовим (племінники народного депутата), Михайлу Какушадзе та ПрАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест”.

Додатково: візит-центри призначені для надання відвідувачам інформації про об’єкт.

Зазвичай у таких центрах можна придбати інформаційні та промоційні матеріали, переглянути демонстраційні фільми, відвідати тематичні конференції, семінари, круглі столи, тимчасової експозиції тощо.