Меню
Azow News » Новини » ЛІКАР ВІДМОВИВСЯ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНІ І ПРОДОВЖУВАВ ГРАТИ НА ПЛАНШЕТІ

ЛІКАР ВІДМОВИВСЯ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНІ І ПРОДОВЖУВАВ ГРАТИ НА ПЛАНШЕТІ

Дитині терміново потрібна була допомога, і на той момент в ординаторській був тільки заввідділенням, який відмовився допомагати дитині і сидів грав на планшеті.

Інцидент стався в Маріуполі. 10-місячну дитину привезла машина швидкої допомоги в міськлікарню № 4 ім. І. К. Мацука в ЛОР-відділення з напрямком “чужорідне тіло в дихальних шляхах”.

В ординаторській на той момент був тільки заввідділенням Байрак Дмитро Михайлович, який заявив, що він не огляне дитину, так як він ургентний з 15.00. Незважаючи на прохання батьків і лікарів швидкої допомоги, лікар продовжував спокійно грати на планшеті і не допоміг дівчинці. Він закрився на ключ, щоб його не турбували.

Лікарі з батьками поїхали шукати допомоги далі. Цю історію розповів батько дівчинки в соцмережі.

ЛІКАР ВІДМОВИВСЯ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНІ І ПРОДОВЖУВАВ ГРАТИ НА ПЛАНШЕТІ

Цю інформацію підтвердили лікарі швидкої медичної допомоги. Отолоринголог Дмитро Михайлович дійсно відмовився оглянути дитину.

Не можна було втрачати час і дитину повезли далі, показали лікарям інфекційного відділення, потім відвезли в ГБ № 3. Після огляду дівчинці стало легше і її разом з батьками відправили додому.

Після цієї події батьки звернулися на гарячу лінію міськради, збираються поскаржитися на байдужого лікаря головлікарю лікарні №4 Володимиру Жигілю.

Головний лікар ГБ № 4 Володимир Жигіль сказав, що він перебуває у відпустці і не знає про цю ситуацію.

Кореспондент місцевого видання зателефонував лікарю Дмитру Байраку о 17.30. Він відповів: “телефонуйте в робочий час, зараз мій особистий час” і кинув трубку.

 

Inline
Inline