Меню
Azow News » Новини » На аукціоні Sotheby's виставлять рекордно дорогу колекцію віскі

На аукціоні Sotheby’s виставлять рекордно дорогу колекцію віскі

За особливо рідкісний екземпляр просять $ 430-565 тис

Найдорожчу в історії колекцію віскі виставлять на торги Sotheby’s, повідомляє прес – служба аукціонного дому. Колекція охоплює найбільш повний асортимент шотландського віскі, що походить з приватного «льоху». А оцінюють її в $4,8 млн. (£4 млн).

Всього виставлять 394 лоти: 467 пляшок і 9 бочок, власник яких вважав за краще залишитися анонімним. Найбільшим лотом стане Macallan 1926 року 60-річної витримки. Його оцінюють в $430-556 тис. (£350-450 тис.).

«Так як в середовищі колекціонерів впевнено зростає попит на найвишуканіші і рідкісні сорти шотландського віскі, цієї осені sotheby’s представить “Найбільшу колекцію віскі”, яка стане не тільки найдорожчою колекцією віскі в історії аукціонів, але і першими торгами в історії sotheby’s, на яких будуть представлені спиртні напої одного власника», – повідомила прес-служба Sotheby’s.

Одним з найстаріших екземплярів колекції-віскі Springbank 50-річної витримки 1919 року розливу вартістю $ 120 тис. і 64-річний Glenfiddich з однієї з перших партій в пляшках, за який просять $ 170 тис.

Онлайн-аукціон відкриється 27 вересня, а завершиться «живими» торгами в Лондоні 24 жовтня.

Inline
Inline