Меню
Azow News » Новини » NASA РОЗСЛІДУЄ ПЕРШИЙ ЗЛОЧИН В КОСМОСІ

NASA РОЗСЛІДУЄ ПЕРШИЙ ЗЛОЧИН В КОСМОСІ

Американське аерокосмічне агентство (NASA) перевіряє інформацію про те, що астронавтка Енн МакКлейн отримала доступ до банківського рахунку своєї колишньої дружини, перебуваючи на Міжнародній космічній станції.

Про це повідомляє The New York Times.

Коли Саммер Уорден помітила, що хтось незаконно входить в її банківський аккаунт, вона звернулася в банк з проханням знайти комп’ютери, з яких здійснюється цей вхід. Одним з них виявився комп’ютер, зареєстрований в мережі Національного управління з аеронавтики (NASA), де працювала її колишня дружина.

NASA РОЗСЛІДУЄ ПЕРШИЙ ЗЛОЧИН В КОСМОСІ

Уорден подала скаргу на Макклейн в Федеральну торгову комісію США. Макклейн під присягою зізналася, що дійсно здійснювала вхід в акаунт Уорден, в той час коли перебувала на борту МКС.

За словами адвоката підозрюваної, вона робила це, щоб переконатися, що у Уорден і її чотирирічного біологічного сина, якого вони раніше виховували разом, достатньо грошей.

У Центрі глобального космічного права університету Клівленда, а також в самому NASA підтвердили, що це перший відомий злочин, скоєний на Міжнародній космічній станції

Inline
Inline