Меню
Azow News » Новини » "Нуль Українців або інших подібних", - ресторан в Польщі про умови прийому на роботу

“Нуль Українців або інших подібних”, – ресторан в Польщі про умови прийому на роботу

Ресторан в польській Гдині шукає кухарів, але шукачів-українців не розглядає, уточнюючи в оголошенні: “нуль Українців або інших подібних”.

Центр відстеження расистської та ксенофобської поведінки Польщі планує звернутися до прокуратури через можливий злочин-публічний заклик до ненависті на національному ґрунті. Також про цей інцидент повідомлять в Інспекцію праці.

"Нуль Українців або інших подібних", - ресторан в Польщі про умови прийому на роботу

Водночас представник власника ресторану адвокат Лукаш Ковальський оприлюднив заяву. У ньому говориться, що це оголошення – “прояв необдуманого рішення тільки однієї людини”. Всі працівники закладу не мають нічого спільного з цим недоречним повідомленням.

Міський голова Гдині Войцех Щурек та його заступник Славомір Рибицький в знак підтримки українських заробітчан відвідали скандальний ресторан.

“Це ганебні слова. Вони не мають права знаходитися в нашому громадському просторі такого відкритого і сучасного міста, як Гдиня”, – прокоментував Щурек скандал з рекламою.

“Ми дуже раді, що в Гдиню приїжджає безліч молодих українців. Вони багато працюють”, – додав міський голова.

Його заступник Рибицький підкреслив, що будь-які прояви ненависті, расизму і ксенофобії повинні переслідуватися за законом. “Ми знаємо з історії, як закінчується терпимість до такої поведінки і ставлення”, – сказав він.

До бойкоту ресторану, що розмістив ксенофобське розміщення про наймання персоналу, пообіцяли приєднатися багато городян.

Inline
Inline