Меню
Azow News » Новини » Представлено нового голову Запорізької облдержадміністрації

Представлено нового голову Запорізької облдержадміністрації

Нового голову Запорізької ОДА представив у Запоріжжі перший заступник голови Офісу президента  України Сергій Трофімов

Головою Запорізької ОДА призначено 45-річного  Віталія Туринка. У сесійній залі Запорізької облради його представив активу області перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофімов. Представник президента зазначив, що Зеленський перепрошує у запоріжців, що не зміг бути присутнім на цьому заході. “Зараз в активній фазі формування Уряду, тож він дуже зайнятий “, – повідомив Трофімов.

Нового губернатора представник президента охарактеризував, як людину, яка “довела свою спроможність бути сучасним керівником”.

Нагадаємо, Уряд погодив кандидатуру 45-річного бізнесмена Віталія Туринка на посаду голови Запорізької ОДА ще 21 серпня. Без губернатора область перебуває з 11 червня, коли президент звільнив з цієї посади Костянтина Бриля. Обов’язки голови ЗОДА тимчасово виконує Елла Слєпян.

Віталій Туринок – власник низки компаній, зокрема ТОВ «Перша Рівненська інвестиційна компанія» (знаходиться в стані припинення), ТОВ «Волиньферрометал», ТОВ «Інтертрейд», ТОВ «Вест-Пром», ЗАТ «Рівненський домобудівний комбінат».