Меню
Azow News » Новини » Росіянам по НТВ цілу годину показували порно замість пропагандистського ток-шоу

Росіянам по НТВ цілу годину показували порно замість пропагандистського ток-шоу

Гендиректор російського кабельного каналу нарікає на помилку одного з працівників, який випадково вставив не той кабель не з того супутника.

Вдень 14 жовтня в російському Новомічурінську на місцевому телеканалі глядачі замість програми “Місце зустрічі” по НТВ побачили порнографічний фільм.

Про це КП повідомив місцевий житель і вислав відео з кадрами однієї з канадських порностудій.
“У мене бабуся очманіла від побаченого, — розповідає молодий чоловік. — Подзвонила, викликала мене з роботи. Так, вона не помилилася, жорсткіше фільмів я не бачив”.

За словами хлопця, фільм йшов близько години. У цей час він нібито дзвонив директору каналу, але той тільки посміявся, мовляв, такого бути не може.

Гендиректор компанії “ТелеМаг” пояснив, що глядачі побачили порно замість ток-шоу через технічний збій.

— Просто під час роботи ресивер переключився, так як сигнал йде з одного супутника. Проводилися профілактичні роботи, то провід зачепили, то ще щось… Просто НТВ і ТНТ найближчим часом з супутників йдуть, і проводилися експерименти щодо можливості прийому сигналу з інших супутників.

В цей час в кабельній мережі Новомічурінськ проходили ремонтні роботи. Один із співробітників ненавмисно підключив до каналу НТВ не той кабель. За словами гендиректора, трансляція порнофільму тривала близько 15 хвилин.

Inline
Inline