Меню
Azow News » Новини » Співробітники філармонії до смерті забили піаніста в Москві

Співробітники філармонії до смерті забили піаніста в Москві

У Москві загинув піаніст і організатор концертів Національного філармонічного оркестру (НФО) Микита Куклін. За підозрою в причетності до його смерті затримані співробітник філармонії на ім’я Ілля і його друг, також працює в музичній сфері.

За даними видання, підозрювані в ніч на 31 серпня розпивали спиртні напої — спочатку в парку, а потім в однокімнатній квартирі Іллі. Разом з ними там перебувала чотирирічна дочка господаря квартири. Близько другої години ночі в гості до музикантів прийшов Микита Куклін.

У якийсь момент батько Іллі, Що живе по сусідству, почув лайку в оселі сина і забрав онуку до себе. Вранці Ілля покликав батька і показав тіло гостя. За словами підозрюваного, Куклін впав у стан сильного алкогольного сп’яніння і став кидатися речами, ледь не потрапивши в дочку Іллі.

Сам господар квартири разом з одним спробували заспокоїти гостя і дзвонили одному Кукліна, щоб той забрав його, а після стали боротися з піаністом. Прибулі на місце події лікарі констатували смерть Кукліна і зафіксували синці на його обличчі і руках.

Підозрюваних затримали на наступний день. Вони стверджують, що не били потерпілого, а причиною його смерті стало передозування алкоголю. За фактом події Слідчий комітет Росії (СКР) почав перевірку.

Inline
Inline