Меню
Azow News » Новини » Три новітні підводні човни ВМФ Росії виявилися нездатними довго плавати через санкції

Три новітні підводні човни ВМФ Росії виявилися нездатними довго плавати через санкції

Три новітні підводні човни ВМФ Росії через міжнародних санкцій не отримали сучасне оснащення, внаслідок чого не в змозі повною мірою виконувати бойові завдання.

Про це у своєму телеграм-каналі написало видання «Підйом!» з посиланням на джерело в 4-й окремій бригаді підводних човнів Чорноморського флоту, до якого приписані всі три субмарини.

Мова йде про дизель-електричних підводних човнах «Новоросійськ», «Ростов-на-Дону» і «Старий Оскол». На всіх трьох кораблях, які несуть бойове чергування біля берегів Сирії, через режиму санкцій імпортні батареї були замінені на старі радянські.

Якщо імпортні батареї дозволяють субмаринам перебувати під водою до п’яти діб, то старі вітчизняні — не більше двох-трьох.

За словами співрозмовника видання, проблема була виявлена тільки в сирійському порту Тартус, де човни встали на рейд. При морському переході в надводному положенні батареї заряджалися від дизельного двигуна і до занурення не використовувалися.

Дизель-електричні підводні човни «Новоросійськ», «Ростов-на-Дону» і «Старий Оскол», побудовані по проекту 636.3 «Варшав’янка», — одні з новітніх субмарин ВМФ Росії.

Три новітні підводні човни ВМФ Росії виявилися нездатними довго плавати через санкції
ДЭПЛ “Ростов-на-Дону”

Вони були введені в дію в 2014-2015 роках-тобто якраз в період, коли через ускладнення навколо подій в Криму і Донбасі, Росія опинилася під міжнародними санкціями.

У Міноборони Росії поки не коментують цю інформацію.

Inline
Inline