Меню
Azow News » Новини » У суді Єкатеринбурга таємного свідка приховали простирадлом і пообіцяли змінити його голос за допомогою відра

У суді Єкатеринбурга таємного свідка приховали простирадлом і пообіцяли змінити його голос за допомогою відра

У Єкатеринбурзі на засіданні світового суду у справі проти активіста Станіслава Мельниченко, обвинуваченого в образі прес-секретаря УМВС Євгенія Крюкова під час протестів у сквері біля театру драми, таємного свідка прикрили простирадлом.

4 червня стосовно затриманого під час протестів Станіслава Мельниченка порушили кримінальну справу про образу співробітника поліції — голови прес-служби міського МВС, який працював на акції в цивільному.

Як повідомляє «Новий день», свідок порахував, що його життю і здоров’ю щось загрожує, тому в дверному отворі приміщення суду повісили простирадло, щоб приховати його особу. “На питання журналістів, як суд буде міняти голос допитуваного, помічник судді жартома відповів, що для цього у прибиральниці попросили відро”, – передає кореспондент видання.

Таємний свідок розповів, що йшов повз сквер, зацікавився протестами і побачив сварку біля паркану. “Молодий чоловік, який знаходився в протилежному боці від паркану, вигукував агресивно, поводився агресивно. Був у дуже неадекватному стані здалося що або в алкогольному або наркотичному сп’янінні, погляд був скажений. Між ними було метра два, я на відстані трьох-чотирьох метрів. [Чутна була] не вся перепалка, але щось я чув”, – пояснив свідок.

Inline
Inline