Меню
Azow News » Новини » У Вінниці поліцейський і бізнесмен по черзі крадуть один у одного автомобіль

У Вінниці поліцейський і бізнесмен по черзі крадуть один у одного автомобіль

Поліцейський скандал у Вінниці: офіцер і бізнесмен по черзі викрадають один у одного ” Хонду»

Дещо кумедна ситуація виникла у Вінниці з автомобілем HONDA CR-V. Підполковник поліції забрав машину у бізнесмена нібито за борги, а потім той вкрав її, але не надовго … Оскільки історія з вінничанами досить суперечлива, хто правий у конфлікті, повинні з’ясувати слідчі ДБР.

Ситуація набула розголосу, оскільки до розбірок «залучені» не лише правоохоронці. Свідками деяких подій стали громадські активісти та журналісти.

Приміром у Facebook Вінниці Юрій Супріган в замітці «У ментів «вкрали» крадене» зазначив, що розголос почалася із заяви дочки поліцейського, яка зазначила, що у неї вкрали подарований батьком автомобіль, який той забрав, нібито, «за борги». З’ясувалося, що машину забрав «власник». Потім у нього авто знову «вкрали» …

Голова ГО «Комітет безпеки руху» Ст. Черкас, коментуючи повідомлення зазначив, що в курсі справи навіть голова обласного главку Ю. Педос, а згодом будуть оприлюднені матеріали журналістського розслідування. Спікер ГУНП Анна Олійник підкреслила, що службова перевірка завершена, всі матеріали передані в Держбюро розслідувань. Так що варто почекати висновків.

Зауважимо, «господарський спір» між фігурантами не передано в суд. Зазвичай там з’ясовують право на майно. У цьому випадку – слово за ДБР

Inline
Inline