Меню
Azow News » Новини » Український лоукостер запускає додаткові рейси із Запоріжжя до Києва

Український лоукостер запускає додаткові рейси із Запоріжжя до Києва

SkyUp збільшить частоту польотів на нових внутрішніх рейсах з Києва до Запоріжжя в листопаді 2019 року, свідчить оновлена інформація в системі бронювання авіаперевізника.

На лінії Київ-Запоріжжя авіакомпанія виконуватиме шість польотів на тиждень замість Раннє анонсованих чотирьох. На додаток до рейсів по понеділках, вівторках, середах і п’ятницях в систему бронювання внесені рейси по четвергах і неділях.

На момент підготовки матеріалу в SkyUp не змогли уточнити, чи є дане збільшення частот тимчасовим чи буде на постійній основі. У систему бронювання додаткові рейси внесені тільки на листопад.

Нагадаємо, з жовтня SkyUp кардинально змінить мережу внутрішніх маршрутів. Авіакомпанія призупинить польоти з Києва та Харкова до Одеси. Замість них лоу-кост запустить рейси з Києва до Львова, Запоріжжя, Харкова, а також почне прямі перельоти між Харковом і Львовом.

Квитки на нові рейси продаються за ціною від 500 грн в одну сторону з урахуванням перевезення тільки ручної поклажі.

Підрядники встигають закінчити всі заплановані будівельні роботи по ремонту основної злітно-посадкової смуги запорізького аеропорту у встановлений термін — в середині жовтня.

Inline
Inline