Меню
Azow News » LiveStyle » В Одесі пройшов фестиваль "Руде місто".

В Одесі пройшов фестиваль “Руде місто”.

29 серпня 2019 року в Одесі пройшов щорічний фестиваль «Руде місто», приурочений Дню міста.

В Одесі пройшов фестиваль

Біля пам’ятника Дюку де Рішельє зібралися учасники карнавальної ходи в одязі оранжевого кольору – казкові персонажі, помаранчеві медузи, метелики і принцеси. Потім з усіх рудих дівчат і хлопців були обрані Король і Королева – Наталія і Дмитро. Вони і очолили Парад рудих, який пройшов від пам’ятника Дюку до Літнього театру Міського саду, де продовжилися святкування.

В Одесі пройшов фестиваль

Ведучі Олександр Білогуб і Жанна Шарапова розповіли про фестиваль рудих, який веде свій початок від книги одеського письменника Георгія Голубенка «Руде місто». Заснований в Одесі, фестиваль пройшов по всій Україні та світу. Цього разу відеопривітання учасникам фестивалю надіслали з Грузії, Канади, США, Чехії, Угорщини, Рівного, Харкова, Ужгорода, Чернівців, Кропивницького, Вінниці та інших міст.

В Одесі пройшов фестиваль

«Ми мріяли про те, щоб наш фестиваль поширився якнайдалі, об’єднуючи всіх рудих. І ми бачимо, що так і сталося. Слідом за нами фестивалі рудих вже підхопили і проводять у Рівному, Мукачево, Гродно, Бресті », – сказала глава фестивалю « Руде місто » Наталія Делієва.

В Одесі пройшов фестиваль

В Одесі пройшов фестиваль

В Одесі пройшов фестиваль

В Одесі пройшов фестиваль В Одесі пройшов фестиваль

Минулого року на фестивалі «Руде місто» учасники намагалися встановити національний рекорд за кількістю рудих людей, що зібралися в одному місці в один час. Але не вийшло.

Inline
Inline