Меню
Azow News » Новини » Водій маршрутки, який влаштував смертельну ДТП в Запоріжжі, втік з лікарні

Водій маршрутки, який влаштував смертельну ДТП в Запоріжжі, втік з лікарні

Водій маршрутки, який допустив зіткнення з вантажівкою в Запоріжжі, в результаті чого загинула одна людина і 8 були госпіталізовані, втік з лікарні.

Аварія сталася поблизу спального мікрорайону міста. У мікроавтобусі, який врізався у фуру, було щонайменше 12 пасажирів. Удар був такої сили, що всю праву передню частину мікроавтобуса повністю зім’яло. Жінка, яка перебувала на сидінні біля входу, загинула.

Водій фури каже, що просто стояв біля узбіччя, коли відчув удар. Разом з іншими чоловік допомагав витягувати постраждалих з мікроавтобуса. Чому водій маршрутки не намагався загальмувати, не відомо. За попередніми даними, зауважень до стану чоловіка під час виходу на лінію не було.

“Він пройшов ранковий огляд, пройшов медичну перевірку. Тобто всі за договором права експлуатації та виходу на лінію”,- говорить начальник Запорізького міського управління транспорту Олександр Власюк.

Одна з постраждалих каже, що фура рухалася, але дуже повільно. У момент зіткнення жінка сиділа позаду водія. Перед ударом вона встигла згрупуватися, але все одно отримала струс мозку.

“Постраждалі мають травми середньої тяжкості, були і з важкими. Травми голови, грудної клітки, кінцівок”, – говорить лікар швидкої Світлана Блоха.

З водієм мікроавтобуса поспілкуватися не вдалося. Чоловіка з переламаними кінцівками також доставили в лікарню, але він втік відразу після медичного огляду.

“В приймальному спокої все запланували, призначили необхідні обстеження. Але часто буває, якщо людина в компрометуючому стані, то залишає відділення”, – говорить черговий травматолог ігор Мамикін.

Нагадаємо, вчора в Запоріжжі через зіткнення маршрутки і вантажівки загинула одна людина, вісім-госпіталізували.

Inline
Inline