Меню
Azow News » Новини » Жителі Луганська бунтують через небажання ЄС видавати Шенгенські візи росіянам в «ЛНР»

Жителі Луганська бунтують через небажання ЄС видавати Шенгенські візи росіянам в «ЛНР»

На території тимчасово окупованого терористами «ЛНР» Луганська активісти так званої «патріотичної асоціації Донбасу» провели мітинг біля офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Про це йдеться в сюжеті місцевого телевізійного каналу.

Один з активістів Михайло Шешкин заявив: «Ми зібралися для того, щоб звернути увагу суспільства на грубе порушення прав і свобод людини країнами Євросоюзу шляхом відмови у видачі Шенгенських віз жителям Російської Федерації, які проживають на території ЛНР Російської Федерації».

Варто відзначити, що до будівлі офісу ОБСЄ прийшли близько п’ятнадцяти учасників акції у віці від 16 до 20 років. Всі вони бажали ” поговорити, передати, петиції, а також поставити підписи жителів «ЛНР». Активіст додав, що представники СММ просто не вважали за потрібне вийти до них для проведення розмови.

На акції можна було почути, як учасники скандували: «Почуйте голос Донбасса», «В Європейському Союзі подвійні стандарти», «Немає обмежень свободи пересування».

У свою чергу користувачі Мережі прокоментували акцію наступним чином: «Ааа, так вони ж розв’язали війну, щоб не їздити в «гейропу» за безвизу і «не мити в Польщі туалети». Як це все в їх голові укладається»

Inline
Inline