Меню
Azow News » Про проект Azow News

Про проект Azow News

Про проект Azow NewsAzow News-Це новини Азовського регіону, України та світу, без оглядки на будь-яких політичних або економічних господарів.

Azow.org – вільний волонтерський проект, сайті громадянської журналістики, який ніхто не фінансує і яким ніхто політично не керує.

Адміністрація сайту лише модерує пости зібрані в інтернеті, стежить за порядком і дотриманням правил.

Адміністрація сайту бере участь у формуванні картини дня, використовуючи відкриті джерела в мережі інтернет.

Azow News — не є Засобом Масової Інформації і тому у нас немає редакції та редакційної політики. Весь контент в журналі формується на основі правил користування ресурсом.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщені на сайті матеріали, оскільки не має авторських прав на дані матеріали. Всі права, зобов’язання, відповідальність лежить на авторах конкретних матеріалів.

Якщо ви вважаєте, що якийсь матеріал на нашому сайті (текст, аудіо, відео, зображення тощо) був розміщений без вашого дозволу або з порушеннями умов розміщення, без зворотного посилання на ваш ресурс, або ваших копірайтів, ПІБ, фотографій, водяних знаків, контактів і авторства, то вкажіть це скориставшись формою нижче.

Ми завжди йдемо назустріч авторам, виконуємо закон про авторське право і охоче розміщуємо зворотні посилання на матеріали або видаляємо контент, якщо цього бажає автор.

З усіх питань пишіть на пошту: info@Azow.org