Меню
Azow News » Суспільство » “Анулювали навчальну візу і вислали з країни. Стусаном під зад.”: приголомшлива історія від Борислава Берези.

“Анулювали навчальну візу і вислали з країни. Стусаном під зад.”: приголомшлива історія від Борислава Берези.

На своїй сторінці в Facebook  Борислав Береза опублікував цікаву розповідь про подію, яка сталася в одному престижному лондонському колледжі.

Сидячи в компанії почув приголомшливу історію від очевидця, якою поспішаю поділитися.

Хлопець навчається в престижному лондонському коледжі та живе в гуртожитку при ньому. Разом з ним там вчиться і живе молодь з усього світу. Серед цих учнів була присутня і пара молодих китайців, чий мегабогатий батько був одним з основних спонсорів цього навчального закладу з багаторічною історією і солідною репутацією. Вони вчилися, оцінки були дуже хороші, а тато стабільно жертвував гроші коледжу. Всі розуміли, що скоро у них буде диплом, з яким китайці зможуть вступити до ще більш престижного ВНЗ, де їх кар’єра піде за зрозумілим вектору.

Загалом нічого не віщувало біди. Але одного разу ці два молодих лобуря з піднебесної захотіли покуштувати качку по-пекінськи. І не просто продегустувати і насолодитися її ніжним смаком, а виявили бажання качку приготувати. Повірте, що коли звичайний середньостатистичний британець хоче приготувати качку, то він йде або в магазин, або на ринок і купує качку там. Юні китайські обдарування знайшли третій варіант.

Вони зловили качку. І не де-небудь, а в Гайд-парку, притягли її в общагу і злагоджено приступили до процесу приготування. Яке ж було їх здивування, коли після освежеванія дичини вони не змогли продовжити готувати качку, адже вони були затримані лондонською поліцією. Справа в тому, що поліцейські на камерах спостереження побачили, що два недоростка не тільки зловили качку, а й викрали її.

До такого не опускалися навіть лондонські бомжі. Це обурило столичних боббі і вони по камерах, якими напхана capital of Great Britain відстежили правопорушників до общаги і вислали туди патруль. Все інше було справою техніки. Але найцікавіше не це.

Китайцям анулювали навчальну візу і вислали з країни. Вислали за пару місяців до отримання документа про закінчення навчального закладу. Стусаном під зад. І не допомогло те, що їхній тато спонсор коледжу і впливова людина. Є правила і закони. І вони незмінні для всіх. Іноземець, який порушує закони Великобританії стрімко і примусово залишає країну. Дуже стрімко і після оплати штрафу.

Я запитав у їх колишнього однокласника по коледжу, який в присутності свого батька повідав цю історію, а навіщо вони вкрали цю нещасну качку? Виявилося, що їм було нудно і захотілося … адреналіну. Їм просто було мало екшену. У підсумку вони повернулися додому в Піднебесну з не закінченою освітою і забороною в’їзду на 5 років.

До речі, він зазначив, що ця історія нікого не здивувала. Він не знає, яким місцем думали китайці, адже всі учні розуміють, що з ними можуть вчинити точно так же в разі будь-якого правопорушення і це дуже мотивує не робити дурниці. Подібні випадки були і раніше. Ось така цікава історія. А висновки нехай кожен зробить сам.

Inline
Inline