Меню
Azow News » LiveStyle » Кіт-таксист працює в Харкові разом зі своїм господарем

Кіт-таксист працює в Харкові разом зі своїм господарем

У Харкові в службі таксі працює незвичайна пара водіїв – рудий котик Чай і його господар Олександр. Як йдеться у сюжеті ТСН, харків’янин і його кіт таксують  разом вже два роки. Олександр каже, що спеціально шукав кота, щоб возити його з собою автомобілі – для затишку.

“Були на шиномонтажі у Маші, моєї дівчині, на ногу двома лапами, стало маленьке кошеня і сказало:” Мяу!”- розповів Олександр.

З тих пір почалася їх любов і спільна кар’єра. Кота Олександр назвав Чаєм – на честь чайових, які почали залишати клієнти. Одного разу йому навіть довелося змінити службу таксі – щоб тільки залишитися разом з котом.

Чотирилапий працює не покладаючи лап і витримує 12-годинні зміни. Свій робочий день хвостатий таксист починає зі смачного сніданку, а далі – відразу біжить в машину, швидше за свого господаря. Чай дуже любить свою роботу, тому в салоні рудий відчуває себе як вдома: на невеликих швидкостях воліє їздити на капоті, тому що звідти краще видно.

За словами Олександра, пасажири не мають нічого проти котика,а після появи його сторінок в соцмережах той взагалі став популярним серед жителів Харкова.

Inline
Inline